FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Zombi Child Türkçe Dublaj izle (2019)

Zombi Child filmi İzle

Zombi Child filmi izle Olaylar 1962 yılında Haiti merkezli geçmektedir. Genç bir kız, 55 yıllık aile sırlarıyla yüzleştiğinde hayatının değişmesine şahit olacaktır. Üstelik bu sırrı kendi içinde tutmayarak, arkadaşlarına anlatma gereksinimi duyacak ve felaketleri tetikleyecektir. Kendisinin yanında arkadaşlarının başı da fazlasıyla derde girecektir.
Zombi Child filmi İzle

Zombi Child filmi full Hd İzle

Zombi Child filmi full hd Karakter, okulda popüler kızların oluşturduğu bir gruba girmek istemektedir. Öte yandan bu gruba önüne giren herkes girememektedir. Zaten eğitim gördükleri okulda da sadece askeri nişan ya da madalyaya layık görünler eğitim almaktadır. Genç kız grubuna alım için yeni bir aday öne çıktığında, olaylar da peşine yaşanmaya başlayacaktır.
Zombi Child filmi Full Hd İzle

Zombi Child filmi Tek Parça izle

Zombi Child filmi tek parça izle Genç kız sırf gruba kabul görmek ve biraz da olsa kendisini önemli hissetmek için aile sırlarından bahsedecektir. Öte yandan genç kız olmanın yaratmış olduğu duygusal değişimlere maruz kalması da buna sebeptir. Uzun zamandır bir çocuktan hoşlanan karakter, henüz açılma fırsatı bulamamıştır. Lakin aralarındaki aşk fazlasıyla imkânsız olacaktır. Olayların geçtiği Haiti merkezli radikal gruplarda Vudu büyücüleri ve zombi şurubu icat ettiklerini öne süren insanlar yer almaktadır. Genç kızlardan oluşan grupta bu şekilde bir oluşumu temsil etmektedirler. Aile sırları kendilerinin dikkatini çektiğinde, genç kızı daha yakından tanımaya çalışacaktırlar. Sonrasında kurcaladıkları olaylar büyük bir zombi istilasını beraberinde getirecektir. Yaptıklarından pişman olsalar bile artık fazlasıyla geçtir.
Zombi Child filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 2.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Fantastik

Yapım: 2019 - Fransa

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Bertrand Bonello

Oyuncular: Louise Labeque, Wislanda Louimat, Katiana Milfort

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Zombi Child Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. fıkret - 2 ay önce demiş ki:

  fılm guzel

 2. yakup - 6 ay önce demiş ki:

  çok iyi film gibi bakalım nasılmış 😀

 3. Süper - 7 ay önce demiş ki:

  süperr

 4. sero - 10 ay önce demiş ki:

  super bı fılm