FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Online Vahşet Tek Parça izle (2019)

Online Vahşet filmi izle


Hikâyede, sıra dışı bir uygulama aracılığıyla milyonlarca insanın önünde işkence edilip, küçük düşen bir grup genç konu edilmektedir. Alex isimli karakter, kısa süre sonra Berlin’e yerleşecektir. Arkadaşlarından ve şehrinden uzaklaşmadan önce akılda kalacak bir veda gecesi düzenlemeye karar verecektir. O gece toplanan bütün gençlerin amacı, Alex’e unutulmaz bir veda yapmaktır. Gece son derece iyi anlara şahit oldukları bir şekilde ilerlemektedir. Fakat bir süre sonra kontrol kendi ellerinden kayıp giderek, beklenmedik olayları ortaya çıkaracaktır.
Online Vahşet filmi izle

Online Vahşet filmi full hd


Framed isimli bir uygulama, insanlar arasında iyice popülerleşmiştir ve mobil cihazlar üzerinden canlı yayın olanağı sağlamaktadır. Bunun için sadece internet bağlantısı kafidir. Uygulamanın emsallerine göre farkıysa, her şeyin sansür uygulanmadan doğrudan yayınlanmasıdır. Kullanıcılar, kendilerinin daha fazla izlenmeleri adına yapacaklarının sınırını gözetmeyecektirler. Tecavüzlerden şiddet unsurlarına hatta daha fazlasına kadar durumların, yayınları gözlemlenmektedir.
Online Vahşet filmi full hd

Online Vahşet filmi tek parça izle


Alex ile arkadaşları eğlenceli başlayan veda gecesinin ilerleyen saatlerinde, kendilerini Framed uygulamasında yayınlanan bir vahşetin ortasında bulacaklar. Gençlerin her birine türlü işkenceler yapılacak ve kamuoyunda büyük bir etki yaratacak. Üstelik yayın tüm kullanıcıların dikkatini çektiğinden, kendilerinin yayınına milyonlar akın etmeye başlayacaktır. Genç karakterlerin, tüm soğuk kanlılıklarını koruyarak, içinde bulundukları ortamdan kaçmaları gerekecektir. Diğer taraftan milyonlarca insanın karşısında onurları kırılacak ve kendilerini toparlamaları kolay olmayacaktır.
Online Vahşet filmi tek parça izle

Oy Ort: 8.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Korku, 2019 Film izle

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Marc Martínez Jordán

Oyuncular: Daniel Horvath, Àlex Maruny, Joe Manjón

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Online Vahşet Tek Parça izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. cenk - 1 sene önce demiş ki:

    süper movie. herkes watching yapsin.