FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mummy Reborn Filmi izle (2019)

Mummy Reborn filmi İzle

Mummy Reborn filmi izle Tina isimli karakter, annesinin ölümüyle beraber zor duruma düşecektir. Çünkü kendisinin Max isimli bir de engelli kardeşi bulunmaktadır. Lakin kendisinin velayetini almak konusunda fazlasıyla zorlanacaktır. Öte yandan geri vermek gibi bir düşüncesi bulunmayacaktır. Günlerden bir gün ekmeğini kazandığı antika dükkânı da kapanınca, beş parasız ve çaresiz kalacaktır. Tina bir taraftan borçlarını halledebilmenin yolunu ararken, diğer taraftan da ev ve kardeşinin masraflarıyla ilgilenmek zorunda kalmıştır. Genç yaşta bu kadar ağır bir yükün altına girmek kendisi için fazlasıyla zorludur.
Mummy Reborn filmi İzle

Mummy Reborn filmi full Hd İzle

Mummy Reborn filmi full hd İşler Tina’nın sevgilisinin çalıştığı antikacıda bir tılsımı keşfetmesiyle değişecektir. Çünkü bu tılsımın piyasa fiyatının 800 bin doları aşkın bir değere sahip olduğu öğrenilecektir. Bu nedenle de Tina’nın tılsımı ne yapıp edip çalmasını söyleyecektir. Çünkü hayatları ancak bu şekilde kurtulabilecektir. Tina başta soğuk olsa da en sonunda kabul edecektir. Fakat işin üstesinden tek gelebilmeleri söz konusu değildir. Bu nedenle de ekiplerini 1 kız ile 2 erkek karakter daha ekleyip, soygunu başlatacaktırlar.
Mummy Reborn filmi Full Hd İzle

Mummy Reborn filmi Tek Parça izle

Mummy Reborn filmi tek parça izle Soygun ekibi antikacıya giriş yaptıklarında başta sadece tılsımı çalmam için anlaşsalar da sonrasında beraberindeki mumyayı da çalacaktırlar. Başarılı geçen soygun eyleminin sonrasında satış için bir araya gelecektirler. Fakat bu seferde karşılarına büyük bir problem çıkacaktır. Tılsımın sahibi, aykırı bir şekilde yeniden canlanıp 5’ini de avlamaya kalkışacaktır.
Mummy Reborn filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Korku

Yapım: 2019 - İngiltere

IMDB Puanı: 3.3

Yönetmen: Dan Allen

Oyuncular: Tara MacGowran, Tiffany-Ellen Robinson, Claudine-Helene Aumord

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mummy Reborn Filmi izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. zc - 9 ay önce demiş ki:

  mnb

 2. Remzi - 10 ay önce demiş ki:

  Film güzel gibi görünüyor

 3. Nur - 1 sene önce demiş ki:

  guzel izlenmeye deger.

 4. Nur - 1 sene önce demiş ki:

  Daha bisey goremedik