FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mega Crocodile izle

Mega Crocodile filmi İzle

Mega Crocodile filmi izle Hikâyede yaşanılanların merkezinde, Cehennem Adası yer alacaktır. Zengin bir iş adamının kardeşi, kısa süre önce bu adada kaybolmuştur. İş adamı, bütün kaynaklarını seferber ederek, kardeşine ulaşabilmeye çalışacak ve bunun içinde Luo Han’ı tutacaktır. Luo Han’ın tercih edilmesindeki sebep, timsah araştırma uzmanı sıfatını elde etmesidir. Bu konuda rekabet edilemeyecek derecede bilgi ve birimi mevcuttur.
Mega Crocodile filmi İzle

Mega Crocodile filmi full Hd İzle

Mega Crocodile filmi full hd Adaya giden insanlar, gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını koruyamayacaktırlar. Çünkü, adadaki vaziyet son derece içler acısıdır. Adeta kısa süre öncesinde büyük bir yıkım yaşanmış ve tüm ada ekolojisi bundan olumsuz etkilenmiş gibidir. Bu adayı önemli kılan ise içinde bulundurduğu bir tesistir. Bu tesiste, gizlilik derecesi üst seviyede deneyler yapılmaktadır. İnsanlar, hayvanları bilimsel deneylerde kullanmıştırlar. Ancak bütün bunlar, yine kendi sonlarını hazırlamalarına yol açmıştır. Çünkü, işlerde yaşanan aksama tüm tesisi ve adayı olumsuz yönde etkilemiştir.
Mega Crocodile filmi Full Hd İzle

Mega Crocodile filmi Tek Parça izle

Mega Crocodile filmi tek parça izle Ekip adaya indikleri vakit, birkaç insana ulaşıp, bilgi almak isteyecektirler. Ancak üstte yaşayan hiçbir insana ulaşamayacaklar. Üste kısa süre önce yürütülen bir deneyde, sıradan bir timsah büyütülmeye çalışılmıştır. Ortaya çıkan hadise de timsah, mega boyutlara ulaşmış ve kontrolden çıkarak önüne çıkan herkesi ve yapıyı yerle bir etmiştir. Kendileri arama kurtarma için düştükleri adadan, kurtulmak adına timsahı zarar görmeden atlatmaya çalışacaklar.
Mega Crocodile filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.3 /10 Toplam oy: 14

Tür: Gerilim, 2019 Film izle, Macera, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Fugui

Oyuncular: Linsheng Chen, Xiwen Guo, Guangbin Li

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mega Crocodile izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. polat - 1 sene önce demiş ki:

    ok

  2. izleyici - 1 sene önce demiş ki:

    teşekkürler