Kurye – The Courier Tek Parça izle (2019)

1

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kurye – The Courier Tek Parça izle (2019)

Kurye – The Courier filmi İzle

Kurye – The Courier filmi izle Hikaye bir kuryenin tanık olacağı sıra dışı bir teslimat paketini irdeleyecektir. Kadın kurye, uzun zamandır geçimini bu şekilde sağlamaya başlamıştır. Aldığı teslimatları yüksek müşteri memnuniyetine orantılı olarak teslim etmektedir. Üstelik, bu süreç kendisi açısından çoğu erkeğe karşı yeteneklerini sergilemesine yaramıştır. Sıradan bir günde gizemli bir pakete yüksek titizlikle teslim alacak karakter, bu zamana kadar rastlamadığı türden kaosa maruz kalacaktır.
Kurye - The Courier filmi İzle

Kurye – The Courier filmi full Hd İzle

Kurye – The Courier filmi full hd Kadın kuryenin aldığı pakete dair şüphelerinin üzerine gitmesini aktaracaktır. Karakter, bu paketin öncekilere göre çok farklı olduğunu hissetmiştir. Üstelik gönderici adreste Ezekiel Mannings gibi önemli bir isim bulunmaktadır. Bu karakter, yeraltı dünyasının liderliğini üstlenmektedir. Kendisine karşı tanıklık edecek bir başka karakter olan Nick Murch, paketin alıcısı olacaktır. Kurye tarafından paket biraz daha incelendiğinde, tamamen öldürmeye yönelik bir bomba düzeneğinin yer aldığı fark edilecektir.
Kurye - The Courier filmi Full Hd İzle

Kurye – The Courier filmi Tek Parça izle

Kurye – The Courier filmi tek parça izle Kuryenin alacağı karar sonucunda, yeraltı dünyasının en tehlikeli adamına karşı mücadele etmeleri söz konusu olacaktır. İki karakter de işlerini bitirmek için gelen insanların arasında kalmıştırlar. Sığındıkları yeraltı otoparkından kolay çıkabilmeleri neredeyse imkansızdır. Suçlularda polisin geleceği bir saatlik süre zarfına kadar, onları bulup öldürmek zorundadırlar. Zaman karşı yarışan kurye, Nick’in ve kendisinin hayatını kurtarmak zorunda kalacaktır. Bu zamana kadar edindiği maharetleri hayatları pahasına sergilemeye çalışacaktır.
Kurye - The Courier filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.3 /10 Toplam oy: 3

Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 4.4

Yönetmen: Zackary Adler

Oyuncular: Olga Kurylenko, Gary Oldman, Amit Shah

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kurye – The Courier Tek Parça izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. apple - 1 sene önce demiş ki:

    izleyelim