I See You – Seni Görüyorum Full HD izle (2019)

0
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
I See You – Seni Görüyorum Full HD izle (2019)

I See You – Seni Görüyorum filmi İzle

I See You Seni Görüyorum filmi izle Hikâyede muazzam bir mutluluğa sahip bir ailenin, altüst olacak hayatlarından bahsedilecektir. Aile uzun zamandır köhne kasabalardan birisinde hayatlarını sürdürmektedirler. Lakin günlerden bir gün Justin Whitter isimli 12 yaşındaki çocuk kaybolunca işler artık hiçbir zaman eskisi gibi itmeyecektir. Greg Harper, küçük çocuğun sır derecede ortadan kaybolmasının peşine görevlendirilen baş dedektiftir. Üstelik bir an önce davayı çözmesi adına baskılar kurulmaktadır.
I See You - Seni Görüyorum filmi İzle

I See You – Seni Görüyorum filmi full Hd İzle

I See You Seni Görüyorum filmi full hd Normal şartlarda kasabada yaşayan aileler son derece bilinçli ve mükemmeldirler. Bu nedenle de küçük çocuğun kaybolmasının arkasında yatan sır perdesi çok zor aralanacaktır. Greg, Justin adına giriştiği soruşturmada benzer bir vakanın daha epey uzun bir zaman önce yaşandığını fark edecektir. Greg soruşturmayı ilerlettikçe çarpıcı sırlarla karşı karşıya kalmaya başlayacaktır. Geçmişteki olayların da baskısıyla birlikte işler fazlasıyla sarpa sarmaya başlayacaktır.
I See You - Seni Görüyorum filmi Full Hd İzle

I See You – Seni Görüyorum filmi Tek Parça izle

I See You Seni Görüyorum filmi tek parça izle Greg açısından soruşturmanın seyri fazlasıyla değişecektir. Nitekim kendi hayatında da aşması zor problemler ortaya çıkmaya başlamıştır. Karısının beklenmedik bir şekilde ihanetine tanık olmuştur. Yaşanılan olaylar Greg ve ailesini derinden etkileyecektir. Bu nedenle de karakter ne olursa olsun olayı bir an önce çözmeyi kafasında yer edinecektir. Aksi bir durum üst üste yaşayacağı hüsranlarla dolu olacaktır. Bu konuda pek bir sorun yaşamayacaktır.
I See You - Seni Görüyorum filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, Korku, Suç

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Adam Randall

Oyuncular: Helen Hunt, Jon Tenney, Judah Lewis

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?