Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary izle

1
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary izle

Hayvan Mezarlığı filmi İzle

Hayvan Mezarlığı filmi izle Ürpertici olayların işlendiği filmde Creed ailesinin başından geçenlere tanık olacaksınız. Ailemiz mutlu mesut bir biçimde hayatlarını sürdürmekteler. Aile üyeleri arasında Dr. Louis Creed, Rachel Creed, küçük oğulları ve büyük kızları bulunmaktadır. Ailemiz artık şehir hayatından oldukça bunalmıştır. Yeni evlerini kırsal bir bölgede doğayla baş başa özelliklere sahip olacak şekilde seçerler. Bu evin geniş bir bahçesi bulunmaktadır ve çocukların adeta hayallerini süslemektedir. Her ne kadar şehirden uzakta olsa da evin yakınından arabaların vızır vızır geçtiği bir otoban bulunmaktadır. Bu özelliği evin tehlikeli yönlerinden birine ev sahipliği yapmasına neden olur.
Hayvan Mezarlığı filmi İzle

Hayvan Mezarlığı filmi full Hd İzle

Hayvan Mezarlığı filmi full hd Kısa bir süre önce mahalle sakinlerinden evcil hayvanlarını yoldan kaynaklı kazalarda kaybettiklerini öğrenirler. Bu kazalar o kadar can kaybına yol açmıştır ki evin yanında tarihi bir Hint mezarlığına hayvanları gömebilmek için ayrı bir mezarlık kurmuşlardır. Buruda yatan çoğu varlık önceki hayatlarında evcil olan kedi ve köpeklerden oluşmaktadır. Hepsinin kaderi ise ortak araba kazasıdır. Bütün bu durumlara karşı aile oldukça tedirgin olur. Sevimli kedileri Winston Churchill’de sonunda diğer akranlarıyla aynı kaderi paylaşacaktır.
Hayvan Mezarlığı filmi Full Hd İzle

Hayvan Mezarlığı filmi Tek Parça izle

Hayvan Mezarlığı filmi tek parça izle Aile kediyi hayvan mezarlığına gömmek için harekete geçer. Ancak Jud Kızılderili mezarlığına gömmeleri hakkında tavsiyede bulunur. Aile bu tavsiyelere kulak verir ve taşlık olan mezarlığa gömerler. Farkında olmadan yaptıkları bu işlem kötü ruhun serbest kalmasına neden olacaktır ve olaylar nüksedecektir.
Hayvan Mezarlığı filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Gerilim, Korku, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Kevin Kolsch, Dennis Widmyer

Oyuncular: Jason Clarke, John Lithgow, Amy Seimetz, Jeté Laurence, Naomi Frenette

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary izle” filminde 6 Yorum bulunuyor.
  1. murat - 1 sene önce demiş ki:

    izlesekmi önce keşke

  2. Yagmur cevik - 2 sene önce demiş ki:

    Harika