Captain Marvel 2 izle

2
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Captain Marvel 2 izle

Captain Marvel 2 Filmi 2022 Full HD 1080p izle

İlk filminin ardından geniş bir hayran kitlesi edinen Kaptan Marvel’in ikinci filminin ne zaman çekileceği çok merak ediliyordu. Sektörü yakından takip edenlerin bildiği üzere Brie Larson’un Marvel ile çoklu film anlaşması bulunuyor. Anlaşmanın bir gereği olarak Kaptan Marvel 2 filmi için harekete geçildi.

Captain Marvel 2 – Kaptan Marvel 2 Ne Zaman Gösterime Girecek?
Kaptan Marvel 2; bilhassa Marvel Sinematik Evreni için kaçınılmaz bir filmdir. İlk film ile beraber hikayeye giriş yapılsa da ardından gelen Avengers: Endgame izle ile hikayenin etkisi arttırıldı. Bir sonraki aşamada ise hikayenin daha geniş bir şekilde anlatılması hedefleniyordu. Bu noktada, Disney ve Marvel ortak bir karar alarak Megan McDonnell’ı Captain Marvel 2’nin senaryosunu yazmak adına görevlendirdi. Bunun yanı sıra, hikayeye yeni bir kahraman daha ekleniyor! WandaVision’da yer alacağı bilinen karakterlerden birisi olan Monica Rambeau’nun da bu filmle bağlantılı olacağı konuşuluyor.

Kaptan Marvel 2 ile ilgili her şey çok olumlu gözükse de aslında bir sorun var! Filmin yönetmeninin kim olacağı henüz belli değil! İlk filmin yönetmenleri arasında Anna Boden ve Ryan Fleck; henüz ikinci filmde olup olmayacaklarına dair net bir bilgi vermediler. Tüm bu bilinmezliklere rağmen filmin 2022 yılı içerisinde izleyicilerle buluşması hedefleniyor. Birçok film için geçerli olduğu gibi Kaptan Marvel 2’nin çekimlerinin de Kovid-19 sebebiyle en azından şu aşamada başlamadığını ifade edebiliriz.

Captain Marvel 2 oyuncuları yine her zaman olduğu gibi başrollerinde Brie Larson’a yer vermektedir. ABD yapımı film henüz çekim aşamasındadır.

Captain Marvel 2 Konusu Nedir?
Filmin ana karakteri Carol Danvers olarak bilinmektedir. Carol; süper güçlere sahip bir kadın olmakla beraber eski kimliğinden habersiz olarak dünyaya düşer. Ancak, gezegeni keşfetmesiyle beraber eskiye dair birtakım görüntüleri hatırlamaya başlar. Geçmişte dünyada yaşadığını hatırlayan ve buraya dair bazı şeyleri anımsamak isteyen Carol; bu noktada SHIELD çalışanı Nick Fury’e güvenmeyi tercih eder.

Süper kahramanımız; geçmişi hatırladıkça kendisine dair çok önemli şeyleri de keşfeder. Ancak, Carol; bir yandan da düşmanlarıyla savaşmak zorundadır. Şekil değiştiren Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendisi gibi güçlü biri haline getiren Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır. Film hakkında ki son güncellemeleri imdb https://www.imdb.com/title/tt10676048/ sayfasından takip edebilirsiniz Captain Marvel 2 izle, Kaptan Marvel 2022 filmini sitemiz den full hd kalitede türkçe dublaj ve altyazılı olarak online 1080p izleyin iyi seyirler.

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 5697

Tür: 2022 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Macera

Yapım: 2022

IMDB Puanı: 9.9

Yönetmen: Ryan Fleck

Oyuncular: Brie Larson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?