FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
4N1K Full HD izle (2017)

4N1K filmi İzle

4N1K filmi izle Hikayemiz Yaprak ile arkadaşlarının başından geçen olayları aktaracaktır. Yaprak, mütevazi bir mahallede büyümüştür. Hayatına giren dört erkek arkadaşıyla tam anlamıyla dost olabilmiştir. Dört erkeğin içinde takılması Yaprak’ında onlara benzemesine yol açmıştır. Akranlarından daha farklı giyinmekte ve anlayışı çok farklı yönde gelişmektedir. Genç kız olmasına karşılık hayatında aşk kavramına bir kez dahi tanık olmamıştır. Zaten kendisi kadınlar ile erkekler arasındaki ilişkilerde ehemmiyeti göz önünde bulundurmakta ve tasnif etmemektedir. Her dakikasını dolu dolu yaşayarak yarın başına ne geleceği yönünde endişe duymamaktadır.
4N1K filmi İzle

4N1K filmi full Hd İzle

4N1K filmi full hd Yaprak, hayatından son derece memnundur ve bir olumsuzluk hissetmemektedir. Ancak tüm kaderi, doğum gününde alacağı bir hediyeyle birlikte baştan çizilecektir. Yaprak’ın saplantılı bir gizli aşkı bulunmaktadır. Yazmış olduklarıyla ve maruz bıraktığı durumlarla Yaprak’ı büyük oranda etkileyebilmiştir. Karakterimiz, her geçen gün Yaprak’ın aklını daha fazla meşgul etmeye başlamıştır.
4N1K filmi Full Hd İzle

4N1K filmi Tek Parça izle

4N1K filmi tek parça izle Yaprak, bundan sonraki süreçte erkeksi tavırlarına bir son vermek zorunda kalacaktır. Sıradan bir şekilde sürdürdüğü hayatı, karşılaşacağı durumlar nedeniyle tam anlamla labirente dönüşecektir. Gerçek aşkın peşinden gitmek isteyen Yaprak, kendini ve davranışlarını da sorgulama fırsatı elde edecektir. Özellikle de kısa bir süreliğine de olsa akranları gibi bir imaj yaratmak zorunda kalacaktır. Yaprak’ın söz konusu değişimi, arkadaş grubunda da büyük yankı uyandıracaktır. Buna ek olarak sürpriz bir aşk ilanına da tanık olacaktır.
4N1K filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.0 /10 Toplam oy: 46

Tür: Komedi, Gençlik, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Deniz Coşkun

Oyuncular: Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran, Cemrehan Karakaş

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?